Kontakty na masérku Nicol

Na tvoj telefonát sa teším na čísle

0917 930 700

Volať mi môžeš štandardne alebo cez WhatsApp. Doplňujúce technické info, ktoré si nenašiel na tejto stránke, ti rada poskytnem aj formou sms, WhatsApp správy či správy cez môj profil na amatéroch.

Zastihnuteľná pre komunikáciu som viac-menej denne od rána do večera. K dispozícii na masáž som štandardne takto:

  • pracovné dni: od 10:00 do 19:00;
  • víkendy: vyslovene podľa vzájomnej dohody.

Termín je však nevyhnutné dohodnúť telefonicky

Ďakujem za pochopenie. Skryté čísla nedvíham. Ak ti práve nemôžem zdvihnúť telefón, zavolám ti späť hneď, ako to pôjde. Príp. mi pošli sms alebo správu cez zmienený WhatsApp.

Priestor, v ktorom poskytujem moje masérske služby a v ktorom môžeš nádherne relaxovať až do vyvrcholenia v mojich rukách, nájdeš v Petržalke, oproti Auparku (štvrť „Dvory“).

Pracujem výhradne iba na objednávky

Je preto potrebné zavolať mi a vopred si dohodnúť termín. Stane sa, že som schopná dať ti termín aj viac-menej okamžite – je to však skôr výnimka než pravidlo. Vrelo odporúčam dohodnúť si vyhovujúci termín v mojom salóne v predstihu.

Žiaľ, v prípade, že si dohodneme termín a ty bez včasného vysvetlenia neprídeš, viac sa mi nedovoláš. Takéto telefónne čísla blokujem. Určite chápeš, že môj čas je rovnako vzácny ako ten tvoj.

Ak si dohodneš termín, prosím, rezervuj si ten čas naozaj výlučne pre relax. Rovnako ako si ho rezervujem ja len a len pre teba.